Prelegenci

Sebastian Chrzanowski

Sebastian Chrzanowski
Sebastian Chrzanowski

Rozwój osobisty idący w parze z rozwojem biznesu przy jednoczesnym zachowaniu mindfulness to jego główny afrodyzjak.

Certyfikowany trener mentalny Akademii Trenerów Mentalnych Jakuba B. Bączka oraz Akredytowany mówca Brian Tracy International. Współtwórca Supermental.pl.
Dyrektor zarządzający i członek zarządu polskiego oddziału największej na świecie spółki z zakresu bezpieczeństwa procesów produkcji. Dwie dekady doświadczenia w sprzedaży stanowią solidną podstawę do tego, aby dziś uczył tej wyrafinowanej sztuki kolejnych adeptów.
Uczy w sposób niekonwencjonalny.

Wyznaje zasadę – jeśli chcesz uczyć innych, najpierw sam pokaż co osiągnąłeś. Może pochwalić się 700% wzrostami sprzedaży, setkami zadowolonych klientów, wieloletnimi fantastycznymi relacjami z partnerami biznesowymi.

Podczas spotkania w Bydgoszczy podzieli się swoimi doświadczeniami praktyki uważności w kontekście budowania relacji jako dobrego narzędzia do lepszego zrozumienia siebie, a co za tym idzie – polepszenia komunikacji z drugim człowiekiem. Opowie o tym, że warto zabrać czasem siebie samego na mentalną siłownię. Na sam prawie koniec spotkania zabiera wszystkich na zbiorowy prysznic. Mentalny prysznic.

Udostępnij ten artykuł na:

Kup Bilet przez Evenea

You may also like...Newsletter