Mateusz Łapiński

Mateusz Łapiński. Najpierw słucha. Następnie wspiera komunikację, wystąpienia i wizerunek. Na co dzień robi to dla agencji FlexHR. Współojciec-założyciel Klubu Zasadniczo Dyskusyjnego. Na najlepsze pomysły wpada podczas biegania albo pod prysznicem. Miłośnik minimalizmu, dyskusji po świt oraz kwasu chlebowego. Wystąpienia Mateusza Łapińskiego w ramach Konferencji “Kody Kobiecości”: 22.09.2019 – Słuchaj. I rób co chcesz.

Udostępnij ten artykuł na:

Ewa Margańska

Ewa Margańska – pedagog polonistka, instruktor ZHP, pasjonatka efektywnej komunikacji, popularyzuje ideę Marshalla Rosenberga „Porozumienia bez przemocy”, metody, w której budowanie kontaktów międzyludzkich opiera się na mostach psychicznych. W tych kontaktach liczy się jakość naszej uwagi. Ta zmiana świadomości jest kluczem do sukcesu. Wystąpienia Ewy Margańskiej w ramach Konferencji “Kody Kobiecości”: 22.09.2017 – Nie daj …

Udostępnij ten artykuł na:

Ilona Adamska

Ilona Adamska to wulkan energii i kobieta czynu, która swoje pomysły wdraża w życie z wielką pasją i konsekwencją, promując kobiecy potencjał i umożliwiając poznanie wspaniałych, uzdolnionych i przedsiębiorczych pań szerszym kręgom odbiorców. Zawodowo ceniona dziennikarka mająca na swoim koncie wywiady z takimi sławami jak Julio Iglesias, Oceana, Vanessa Mae czy Hans Zimmer.

Udostępnij ten artykuł na:

Maciej Świerczyński

Mentor. Twórca vloga „Networking w Biznesie”. Od 17 roku życia związany z przedsiębiorczością. Do wszystkiego doszedł sam korzystając z nauki poprzez doświadczenie.

Udostępnij ten artykuł na:

Sebastian Chrzanowski

Rozwój osobisty idący w parze z rozwojem biznesu przy jednoczesnym zachowaniu mindfulness to jego główny afrodyzjak.

Udostępnij ten artykuł na:

Anna Krella

Anna Krella, trener mentalny, project manager i team manager z wieloletnim doświadczeniem w budowaniu zwycięskich zespołów w branży bankowej, edukacyjnej i sprzedażowej, aktualnie związana z operacyjnym zarządzaniem projektami IT.

Udostępnij ten artykuł na:

Kacper Biłozor

Kacper Biłozor – trener przemówień publicznych. Przygotowuje średnią i wyższą kadrę zarządzającą, pracowników kreatywnych, software developerów i handlowców do wystąpień, na małych i dużych scenach, zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Jego klienci przemawiali w Amsterdamie, Berlinie, Brukseli, Dublinie oraz na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Udostępnij ten artykuł na:

Monika Janicka

Monika Janicka — trener komunikacji interpersonalnej. Pracuje z klientami na podstawie własnego autorskiego narzędzia kart pt.: „Sztuka Rozmawiania. Usłysz, zanim powiesz”. Uczy jak rozmawiać, by odczuwać bliskość i wzajemne zrozumienie. Pomaga w rozwoju takich kompetencji jak: aktywne słuchanie, zadawanie trafnych pytań, ujawniania siebie bez obaw i lęku, radzenia sobie z ciszą w rozmowie, mówienie o …

Udostępnij ten artykuł na:

Magda Foeller

Certyfikowany trener personalny, właścicielka prestiżowych studiów treningu personalnego Magda Foeller Studio, jedyny w Polsce Master Trainer metody Justfit EMS. Absolwentka prawa Uniwersytetu Mikołaja Kopernika i prezes zarządu spółki Fitness Pro. Osobowość branży fitness według magazynu Businesswoman&Life. Systematycznie występuje jako ekspert na łamach prasy, w programach telewizyjnych i radiowych oraz na ogólnopolskich konferencjach branżowych. Na swoim …

Udostępnij ten artykuł na:

Małgorzata Gąska

Małgorzata Gąska – BeautyMental Coach, specjalistka od przywracania poczucia atrakcyjności, dobrostanu w ciele i harmonii w życiu. Właścicielka Fabryki Siebie. Pasjonatka rozwoju osobistego, zafascynowana energetyką i możliwościami twórczymi człowieka. Mocno zorientowana na pracę z umysłem, który będąc właściwie obsługiwany, stanowi klucz do odzyskania poczucia wartości, piękna własnej osoby, zdrowia psychicznego i fizycznego oraz osobistego szczęścia.

Udostępnij ten artykuł na: