Prelegenci

Kacper Biłozor

Kacper Biłozor
Kacper Biłozor

Kacper Biłozor – trener przemówień publicznych. Przygotowuje średnią i wyższą kadrę zarządzającą, pracowników kreatywnych, software developerów i handlowców do wystąpień, na małych i dużych scenach, zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Jego klienci przemawiali w Amsterdamie, Berlinie, Brukseli, Dublinie oraz na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Przemawiał w Parlamencie Europejskim i Sali Kolumnowej Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej oraz przygotował pięćdziesięciu właścicieli start up-ów z całej Europy do prezentacji typu „elevator pitch”, przed trzystoma aniołami biznesu, podczas EUTop50 2017.

Członek Toastmasters International, założyciel i pierwszy prezes poznańskiego klubu mówców „POZnaj Toastmasters”. Mistrz Polski w konkursie improwizowanych przemówień publicznych oraz wicemistrz Polski w konkursie ewaluacji wystąpień. Trzykrotny finalista i dwukrotny półfinalista anglojęzycznych konkursów przemówień publicznych, na poziomie europejskim. Jego podopieczni sześciokrotnie zdobyli miejsca na podium Mistrzostw Polski, w trzech kategoriach konkursowych.

Dotychczas zaufali mu m.in. Briisk, Business Edge, Computer Services, ELSA Poznań, IncubatorEurope, Kinnarps, Pixel Technology, Politechnika Poznańska, Przelewy24, reBuy Electronic Services Polska, Skriware oraz Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu.

Wystąpienia Kacpra Biłozora w ramach Konferencji “Kody Kobiecości”:

Udostępnij ten artykuł na:

Kup Bilet przez Evenea

You may also like...Newsletter