Prelegenci

Lena Wachowiak

Lena Wachowiak
Lena Wachowiak

Lena Wachowiak to Pomysłodawczyni i Organizatorka Konferencji Kody Kobiecości. Anglistka, mówczyni, tłumaczka, mentorka w obszarze wystąpień publicznych, autorka tekstów, aktywna i zaangażowana społeczniczka.

Założycielka i liderka 3 bydgoskich klubów: Toastmasters Speakers Zone – anglojęzycznego klubu mówców i liderów, English Speaking Club – klubu konwersacyjnego dla osób anglojęzycznych oraz Business Zone Mastermind – klubu praktycznego treningu wystąpień publicznych i kompetencji miękkich dla przedsiębiorców.

Jej życiowe motto brzmi : „Najważniejsze wyprawy w życiu to wychodzenie ludziom naprzeciw”, zaprasza do współpracy ciekawych ludzi, nagrywa wywiady, w których eksponuje wartości przekazywane przez rozmówców, słucha, pisze, inspiruje, tworzy. W ludziach i świecie poszukuje prawdy, piękna, dobra i harmonii.

Zakochana w słowie mówionym i pisanym, niestrudzona poszukiwaczka adekwatnych form wyrazu dla istotnych treści. Entuzjastka działania i tworzenia wartości oraz dzielenia się nią z innymi.

Jej najnowsze dziecko to projekt SpeechMasters, w którym będzie edukować przedsiębiorców jak płynnie i sprawnie komunikować się w biznesie i w życiu.

W międzynarodowej organizacji mówców i liderów Toastmasters uzyskała certyfikat złotego mówcy – Advanced Certificate Gold, czyli najwyższy stopień zaawansowania w wystąpieniach publicznych organizacji TM International. W roku 2015 uzyskała tytuł Mistrzyni Polski w mowach improwizowanych i wicemistrzyni w mowach humorystycznych. Szlifuje umiejętności improwizacji teatralnej po angielsku pod okiem Katarzyny Chmary z Improvart.

Lena Wachowiak wystąpiła podczas I Edycji Konferencji „Kody Kobiecości” z mową „Anatomia Zmiany”, którą zwizualizowała Joanna Matuszkiewicz-Pawłowska:

Lena Wachowiak Anatomia Zmiany
Lena Wachowiak „Anatomia Zmiany” (rys. Joanna Matuszewicz-Pawłowska)

Udostępnij ten artykuł na:

Kup Bilet przez Evenea

You may also like...Newsletter