Prelegenci

Joanna Rajang

Joanna Rajang
Joanna Rajang

Joanna Rajang – doktor psychologii, konsultant i akredytowany Coach International Coach Federation. Od ponad 20 lat związana z biznesem, współpracuje z polskimi i międzynarodowymi firmami na rzecz wzrostu efektywności pracowników poprzez podnoszenie ich poziomu satysfakcji z pracy.


Jej klienci to głownie osoby zarządzające w firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych. Współtworzy i realizuje strategiczne projekty rozwojowe między innymi dla takich firm jak: Orange Polska, Danone, Nivea, EuroCash, Quiosque, Getin Bank, OBI, Pentel, Frigo Logistics, Klimat Solec, FORD, Optiguard, NC+, Alstal, NIVEA, Yes, Venecja, BZ WBK, Sorimex, Neonet, Drager, OpusCapita.

Na co dzień towarzyszy organizacjom w procesach przechodzenia przez zmiany, w tym w procesach związanych z rozwijaniem relacji opartych jednocześnie na asertywności i współpracy.

Wspólne projekty rozwojowe realizuje również z instytucjami naukowymi: WSB, UKW, UMK, SWPS. Obecnie na WSB nadzoruje realizację dwóch kierunków studiów podyplomowych własnego autorstwa: Coaching i Psychologia w biznesie. Zajęcia z zakresu zarządzania i rozwoju zasobów ludzkich prowadzi również dla innych kierunków studiów i dla innych uczelni wyższych, w tym wykłada na MBA.

Autorka pięciu książek z obszaru praktycznego wykorzystania psychologii w biznesie: Psychologia w coachingu, Mądrala się znalazła, Dojrzewanie do asertywności, Jak być sobą, czyli opowieść o Asertku, Żmija w robocie.

Wystąpienia Joanny Rajang w ramach Konferencji „Kody Kobiecości”:


Udostępnij ten artykuł na:

Kup Bilet przez Evenea

You may also like...Newsletter