ILONA ADAMSKA – wydawca i redaktor naczelna Law Business Quality i Imperium Kobiet, właścicielka Agencji Wydawniczo-Promocyjnej i Agencji Public RelationsI.D. Media. Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet, laureatka plebiscytu Kobiecy Biznes 2014 oraz Polish Business Queen 2016. W 2017 roku nagrodzona przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej statuetką Businesswoman Roku za wspieranie i promowanie przedsiębiorczości kobiet.

Niezwykle aktywna liderka zrzeszająca w swoim kręgu setki kobiet zainteresownych rozwojem osobistym i przedsiębiorczością. Modelka i pasjonatka zdrowego stylu życia oraz dbania o siebie zarówno w kontekście formy i sylwetki, jak i duchowego wnętrza.
Ceniona dziennikarka mająca na swoim koncie wywiady z takimi sławami jak Julio Iglesias, Oceana, Vanessa Mae czy Hans Zimmer. Od ponad 13 lat prowadzi z sukcesem swoją firmę, wydając nie tylko magazyny, ale także blogi, portale lifestyle’owe. Pomysłodawczyni Akademii Law Business Quality – inspirujących spotkań dla kobiet sukcesu. Od lat działa charytatywnie na rzecz samotnych matek i dzieci chorych na raka. Autorka 9 książek. Miłośniczka koszykówki, kabaretów, podróży i psów.

Podczas ekskluzywnego wywiadu w trakcie konferencji podzieli się z swoim doświadczeniem i wiedzą w obszarze komunikacji marki, budowania sieci społecznościowych oraz tworzenia wartościowych realcji biznesowych opartych na lojalności i zaufaniu.